KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156132
nr 1215 6132
A Schutzer, signerad. Romantiskt motiv. Olja på duk, 26x34
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:35:26
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr